Pristatymas

Mūsų parduotuvėje klientams prekės pristatomos per 30–40 dienų. Baldus dažniausiai galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.

  • Visus užsakymus Lietuvoje pristatome visiškai nemokamai (tik vežant į Kuršių Neriją, yra papildomas mokestis) iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).
  • Pristatome baldus partnerių transportu – saugojame ir rūpinamės pakuotėmis, patys esame atsakingi už baldą tol, kol jis saugiai pasiekia Jūsų namus.
  • Visus užsakymus, kai jie atvyksta pas mus, galite nemokamai atsiimti iš sandėlio Šiauliuose.
  • Už papildomą mokestį kurjeris gali sunešti baldus iki jūsų buto (jei yra galimybė).
  • Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Dieną prieš pristatant baldus susisiekiame su klientu ir suderiname pristatymo laiką.

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją gali užtrukti ilgesnį terminą nei nurodytas. Jei galite, baldus greičiau atsiimsite nuo perkėlos, kai jie vežami į Klaipėdą. Apie terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t. y. kai užsakymas patikrinamas ir patvirtinamas. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, paskambinkite mums tel. 8 684 97794 arba parašykite info@baldai-interjerui.lt.

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Baldų surinkimo paslauga

Prireikus surinkimo paslaugos, prieš pristatant prekę parašykite mums el. paštu, kad galėtume suderinti laiką ir kainą. Baldų surinkimas kainuoja 10 % nuo baldų kainos.

Pristatymas į užsienį

Esant pageidavimui baldus siunčiame į kitas šalis. Norėdami sužinoti preliminarią baldų gabenimo kainą, parašykite mums el. paštu, kokius baldus išsirinkote ir kokiu adresu juos reiktų nugabenti.