Garantijos ir prekių grąžinimas

Jei gavę baldus pastebėjote gamyklinį ar transportavimo broką, esant galimybei atsiųskite broko nuotraukas mums el. paštu. Taip galėsime greičiau išspręsti kilusius nepatogumus. Visa informacija apie garantinį aptarnavimą teikiama telefonu 8 684 97794 (darbo dienomis nuo 9.00 iki 18.00 val.) arba el. paštu info@baldai-interjerui.lt.

24 mėn. kokybės garantija

Kiekvienos baldai-interjerui.lt parduodamos prekės pagrindinės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme. Visoms baldai-interjerui.lt parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus ir kitas sąlygas rasite prekių aprašyme bei garantiniame talone. Nusipirkus vieną iš šių prekių, prieš ją surenkant, būtina atidžiai apžiūrėti.

Garantijos galiojimo sąlygos:

  • surenkant gaminį pirkėjas laikosi prie gaminio pridėtos surinkimo instrukcijos;
  • gaminys buvo naudojamas pagal paskirtį ir prižiūrimas vadovaujantis priežiūros taisyklėmis;
  • garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės ir dėl transportavimo pardavėjo transportu.

Pirkėjas praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą šiais atvejais:

  • pirkėjas nesilaikė baldų eksploatacijos ir priežiūros taisyklių;
  • prekės buvo sugadintos dėl pirkėjo kaltės;
  • baldai nukentėjo dėl Force majeure (susidariusių nenugalimos jėgos aplinkybių).

Apie baldo defektą, pastebėtą jį naudojant, prašome pranešti kontaktais, nurodytais internetinėje parduotuvėje baldai-interjerui.lt. Garantiniu laikotarpiu nustatytus kiekybinius ar kokybinius neatitikimus mes ištaisome, sukomplektuojame arba pakeičiame kokybiškais nemokamai. Atsiradusį gamybos defektą pašaliname per 15–45 darbo dienas nuo pretenzijos užregistravimo įmonėje.

Tuo atveju, jei, tik nusipirkę vieną iš šių prekių, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę per 24 mėnesius nuo pristatymo Jums dienos. Prekes taip pat galime nemokamai paimti savo transportu. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.