Veidrodis VDR-1001 (Karina)
  • Veidrodis VDR-1001 (Karina)

Veidrodis VDR-1001 (Karina)

51,00 EUR
Su mokesčiais
Sistemos modelis
  • Karina
Tekstūra
  • Akacija moldau
  • Uosis asachi
  • Balintas uosis
  • Šviesus graikinis riešutas
Kiekis

Dėmesio!
Baldų spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.

Visos dalys  norintiems susikurti individualų baldų komplektą.
Fasado vaizdas

Korpusiniai baldai svetainei „Karina“ - tai moduliniai baldai. Kolekcija sudaro 78 originalūs moduliai. Jų pagalba sukurtos kompozicijos puikiai pritaps įvairaus dydžio patalpose. Sistema “Karina“ padės jums sukurti jaukumą ir harmoniją jūsų svetainėje.

Unikalus gilaus įspaudo suderinto su patinos efektu durelių dekoras artimas klasikiniam stiliui. Stiliaus elegancija taip pat pabrėžia ir deimantu graviruoto stiklo durelės. Baldai gaminami iš aukščiausios kokybės LDSP ir MDF( fasadas) medžiagų.

Baldai komplektuojami su aukštos kokybės europietiškos furnitūros. Visiems stalčiams naudojamos "Quatro" tipo įmonės "Hettich" bėgeliai, kurie yra puikios kokybės ir ilgaamžiai. Integruoti "Silent System"slopintuvai užtikrina, kad stalčiai užsidaro švelniai ir be garso. Slankiosios sistemos montuojamos vizualiai jas paslepiant ir išlaikant elegantišką dizainą. Į baldus montuojami "Titus" firmos lankstai su pritraukimo sistemomis leidžia dureles uždaryti be garso.

Sistema „Karina“ gaminama dviejų spalvų „Akacija moldau“ ir „Uosis asachi“.

Nauja prekė
VDR-1001
Galimos splavos
Akacija moldau, uosis asachi, balintas uosis, šviesus graikinis riešutas
Išmatavimai (Aukštis/Plotis/Gylis )
720x900x22 mm

Klientų apžvalgos nėra.

Rašyti jūsų apžvalgą

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: